STOP

Zatrzymaj sie i przeczytaj

dresówka drapana
Lifestyle Różności

Jakie dzianiny są modne w tym roku?

Zabawa modą jest niezwykle przyjemna, a kluczowe znaczenie odgrywa sięganie po odpowiednie materiały, dopasowane do pory roku. Przyczyniają się one do odczuwanego komfortu i zapewniają nienaganny wygląd. Dresówka drapana to hit tego roku, ale na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Najbardziej popularne dzianiny – dresówka drapana

Dobrze dobrany materiał to podstawa w trakcie szycia ubrań. W tym roku projektanci oraz użytkownicy stawiają na wygodę. Dlatego dresówka drapana cieszy się tak dużą popularnością. Szycie materiału jest łatwe i przyjemne, a do tego przy pomocy dzianiny można przygotować różnorodne ubrania, począwszy od klasycznych bluzeczek przez spódnice, a zakończywszy na wygodnych dresowych spodniach. Dresówka drapana dostępna jest w różnych wzorach, które przyciągają uwagę i sprawiają, że stroje doskonale wpływają na samopoczucie i pewność siebie. Na uwagę zasługuje także wszechstronne zastosowanie. Materiał służy do produkcji ubrań dla dorosłych i dzieci, umożliwia także stworzenia atrakcyjnych dodatków. W składzie dominuje bawełna, dzięki czemu komfort użytkowania łączy się z przewiewnością i niezwykłą miękkością w trakcie noszenia. Warto mieć na uwadze, że dresówka drapana ma podbicie (do jego produkcji służą delikatne nitki zapewniające komfort w trakcie noszenia).

Len – naturalność i przewiewność w jednym

Len to drugi z najbardziej popularnych materiałów w tym roku. Zasługuje na uwagę, gdyż jest całkowicie naturalny, co przekłada się na komfort w trakcie noszenia. Do produkcji materiału używa się wszystkich części rośliny: owoców, łodygi oraz kwiatów. Len nie przykleja się do ciała, co stanowi niezwykle ważną zaletę w trakcie letnich upałów. Zapewnia także przewiewność, a skóra może oddychać. Wszystkie cechy sprawiają, że to materiał lubiany przez projektantów oraz użytkowników. Służy do uszycia eleganckich sukni, koszul oraz klasycznych bluzeczek. Od kilku sezonów bardzo modne są lniane garnitury – w ich przypadku dobra jakość łączy się z nienagannym wyglądem. Len jako naturalna tkanina gniecie się, dlatego często pojawia się z dodatkiem innych materiałów. Najpopularniejsze jest połączenie lnu z poliestrem, wełną i bawełną.