Dzieci

Towarzyskie zabawy, które poniosą Twoich przyjaciół

Potrafisz sobie wyobrazić gdy na starcie prywatki urodzinowej bywa monotonnie, i nie ma recepty jak to zmienić Właśnie możesz o tym zapomnieć! Dzięki spisanym tu koncepcjom również Twoja domówka szybko nabierze tempa, zaś ludzie będą śmiać się do łez

Time’s Up – rozgrywka polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata biznesu sportu, rozrywki, historii itd. Brzmi prosto? Daj sobie chwilę, czas na dodatkową turę, w jakiej możecie użyć tylko jedynego hasła do omówienia danego człowieka. Najciekawszą uciechę dostarcza potencjalnie kolejka trzecia – kalambury. Gracze niewątpliwie potrafią rozbroić nas doskonałą pamięcią tudzież kreatywnością.

Tajniacy – laureat wielu nagród w rywalizacji gier rodzinnych a także imprezowych. Gracze dzielą się na dwie drużyny, każda dobiera ponadto chwilowego kierownika, który będzie zmieniać się przed kolejną rundą. Testem dla zawodników w rezultacie jest skojarzyć możliwie liczną grupę haseł rozłożonych na pulpicie z określonym słowem, które wypowiada im lider. Uważajcie na mordercę! Gra opiera się przede wszystkim na podobieństwach, gwarantuje wiele uśmiechu również rozrywki.

5 sekund – kolejna zabawa działająca na skojarzeniach, tylko tu niestety nie gwarantuje się czasu na przygotowanie. Grający muszą wygłosić pierwsze skojarzenia, na które wpadną. dla przykładu: wyszczególnij 3 wyrażenia, które posiadają Praktyka pokazuje, że niewątpliwie potrafią być nieraz mocno śmieszne;

Tabu – znowuż trzeba wyjaśniać coś biorącym udział z grupy, tym razem są to jednak słowa. Nie będzie jednak prosto, bo nie można wówczas użyć żadnego z 5 zakazanych połączonych z nim słów. Rozwój wyobraźni a dodatkowo wspaniały nastrój gwarantowane!

Czyli rozpoczynamy jadalną spotkanie. Życzenia urodzinowe, sto lat, super jedzenie a także popularne gry towarzyskie. Którakolwiek z opisanych rywalizacji bez problemów daje nam w prezencie przełamanie pierwszych lodów a także rozkręcenie przyjęcia. Na szczęście nie rywalizujemy o zwycięstwo, jedynie o wspaniałą zabawę!